Hakkımızda...

AGS Mühendislik 1994 yılında kurulmuş olan şirketimiz 27 yıldır baraj, gölet H.E.S lere ait uygulama projelerinde bulunan kapak ve perde enjeksiyonları ile tünellerde kontak-konsalidasyon enjeksiyonları yapmaktadır.

Baraj, Gölet, Tünel, HES, Karayolu, Köprü, Demiryolu projeleri çalışmalarına esas araştırma ve etüt sondajları faaliyetlerine devam etmektedir. İlaveten yol köprü demiryolu ve binalara ait temel etüt araştırmaları ve iyileştirmeleri yapmaktadır.

Ayrıca karayolu, demiryolu, köprü ve büyük bina ve sanayi tesisleri zemin etüt ve iyileştirmelerinde yılların birikim ve deneyimi ile sürdürmektedir.

Ülkemizin önemli kaynaklarından olan Kömür, metalik ve endüstriyel madenlerin karotlu araştırma sondajları firmamızca yapılmaktadır.

Firmamızın asıl hedefi sürekli olarak büyüyen ülkemizin altyapı ve sulama projelerine kalıcı ve sağlıklı eserler bırakmaktır.

İşe başladığımız ilk günkü heyecan ve ciddiyet ile yurt içinde ülkemizin tüm bölgelerinde özelikle Devlet Su İşleri, Karayolları, DDY, TOKİ, Projeleri başta olmak üzere kamu ve özel sektör projelerine hizmetlerimize mühendisliği ve tekniği ön planda tutarak istikrarlı bir şekilde devam etmekteyiz.

Faaliyetlerimize başladığımız günden bu güne onlarca Kamu ve özel sektör yatırımlarında faaliyetlerimiz kapsamındaki işleri başarı ile bitirilerek zamanında teslim edilmiştir.

Hizmet Alanlarımız

  • Baraj, gölet, tünel araştırma sondajları
  • Maden, hammadde, araştırma sondajları
  • Ankraj yapımı
  • Derin su sondajı
  • Arazi deneyleri
  • Yol güzergah zemin etütleri

 

Koşulsuz müşteri memnuniyetini hedef alan çalışmalarımızla, geçmişten edindiğimiz tecrübeleri geleceğe bilgi birikimi olarak aktarıp, sizl değerli müşterilerimizden aldığımız güç ile yüksek bir profesyonellik çizgisinde daima beklentilerinizi aşacak ölçüde çözümlerimizle hizmet sunmaya devam ediyoruz...

Bünyemizdeki Firmalar


AGS SONDAJ İNŞAAT SANAYİ TİCARET LTD ŞTİ

AGS Mühendislik AGS adıyla kurulan şirketimiz. Baraj, Gölet, HES, Tünel araştırma sondajları, temel enjeksiyonları, mini kazık ve ankraj yapımı, maden, hammadde, zemin araştırma sondajlar etüdü ve derin su sondajı işlerini ciddiyet ve yılların birikimi ile sürdürmektedir. uzman kadroları ve geniş makine parkı ile bilim ve tekniğin ışığında daima ileriyi hedefleyerek yoluna devam etmektedir. Ülkemizin çeşitli yörelerinde klonusu ile ilgili üstlendiği pek çok taahhüt işin başarı ile tamamlamıştır.

MERKEZ MAKİNA SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ

Merkez Makina